NOVA saade ETV2 pealt

Väga lahe saade nimega NOVA on ETV2 pealt. Kas sina oled mõelnud, kuidas kuulati muusikat enne seda, kui tuli internet, Spotify ja Youtube? Juliet uuri selle Madis Nestori abiga välja. Tehnikamaailma väike lõik robot Ozobotist ka lihtslt suurepärane! Ozbotil on värviandurid, mis aitavad tal sõita mööda vildikatega joonistatud jooni.

Vaata siit.

19. okt. 2019 / Sildid: , , ,

Shit Day Shampoo 04.10.19

See väga hea saade. Sõitsin reedel vihmaga koolist koju, valed bussid ja muud tavapärased asjad, mis mul juhtuvad. Aga see saade vibe’is nii õigelt kuskil külmal ja pimedal Mustamäe reedeõhtusel tänaval. Ma isegi ei osanud korraks mõelda, et kellelegi või kuidas ma seda jagama peaks. Aga Mixcloud on siin. Ja toetage IDA raadiot Hooandjas.

6. okt. 2019 / Sildid: , ,

Olga Temnikovast saade ETVs

Soovitan. Täna oli eetris. Imeline lugu sellest, kuidas tavaline Lasnamäe tüdruk jõudis kunstitööstuse tippu: Veneetsia biennaal, Art Basel… Kuidas saada oma ala parimaks? Kuidas müüa miljonäridele? Miks hakkas kunstnik Temnikova galeristiks? Ema surm ja isa vabakasvatus. Magalarajoonist luksusjahile.

Otselink saatele.

6. okt. 2019 /

Piimapoiss feat Arop – Piim On Dope

Otsisin Aropi uut lugu ja avastasin, et tal on Youtube’is kõige uuem lugu see Piimapoiss. Ja see on lihtsalt nii eluterve, kui inimesed selliseid asju teevad. Kogu crediti leiab siit.

Aga uus lugu oli hoopis Suure Papa kontol. Loo nimi on “Sillad“.

Lõbus on see ka, et Youtube preroll kutsub mind praegu Saudi Araabiasse aga esimene assotsiatsioon selle kohaga on Khashoggi case, kuidas ta ära tapeti, tükendati ja kanalisatsioonist alla lasti Saudi Araabia saatkonnas. Nagu väga ei kipu sinna Saudi Araabiasse.

6. okt. 2019 / Sildid: , , ,

RBMA esitleb: Breakbot & Irfane PADAs 8. juulil

See nüüd ei ole mingi full-core räpipeo soovitus aga Red Bull Music Academy klubiõhtul astuvad 8. juulil üles prantsuse house-muusika DJ ja produtsent Breakbot ja mõnusate vokaalide poolest tuntud irfane.

Prantsusmaalt pärit Breakboti, kodanikunimega Thibaut Jean-Marie Michel Berland, stiili võib kirjeldada kui kõike, mis jääb house’i, disco, electro ja funki vahele. Alates 2009. aastast laseb ta oma muusikat välja Ed Bangers Recordsi alt ning tuuritab selle kõrvalt ka mööda maailma ringi ka DJna, et tantsusaale oma lõbusa muusika rütmis tantsima panna. Irfane, ehk Christopher Irfane Khan-Acito, on tuntud kui Breakboti asendamatu kaaslane, kes oma hääle andnud mitmetele Breakboti hittidele nagu Baby I’m Yours ja One Out of Two.

Üheskoos on Breakbot ja Irfane 2012 aastal ilmunud albumiga By Your Side mööda maailma tuuritanud pea 2 aastat. Nende kahe aastaga jõudsid sõbrad arusaamale, et ainus loogiline lahendus on jätkata duona.

Lisaks välismaistele artistidele mängivad muusikat ka kohalikud akadeemia vilistlased Dave Storm, Madis Nestor ja Sander Mölder.

3. juuli 2017 / Sildid: , , ,

3 laulu, mida sa kuulnud pole, Aropi aka Suure Papa viimaselt albumilt

16. juunil käis Raadio 2 saates Programm külas Arop, kes varasemalt oli Suur Papa. Tõepoolest, tegemist on ühe ja sama inimesega. Tema albumilt “P.O.E.G.” kuulati üheskoos kolm lugu – “Feik”, “Kiki Miki” ja “Ego” – ja räägiti head juttu. Soovitame kuulata järgi! Saatejuhid on endiselt Quest ja Paul Oja.

“P.O.E.G.” on kontseptsioon-album. Biidid tegi enamuses Lone Betro. Lisaks 372KASPAR (“Lase mul olla mina”), Semy (“Kajakas”) ja Tanel Maandi (“Feik”).

Albumit saab osta Arop.ee kodulehelt ning hinna saad ise pakkuda (5-15€).

2. juuli 2017 / Sildid: , ,