Fredi x INGA – It’s Not Me (It’s U) (Official Music Video)

Fredi käis täna R2 hommikus. Lahe tüüp. Ta rääkis, et kui artist ei ole leibeli all, siis parim asi, mida fännid teha saavad, on see, et aitavad muusikat levitada. Ok, ma olengi seda tüüpi inimene – hea meelega levitan.

Aga, nüüd tulin arvuti taha ja mul ei tulnud isegi Fredi nimi meelde (õigemini, kes see artist või album või singel oli, mida levitama pidi). Panin Google → Fredi → ei tulnud ka midagi asjalikku. Fredi.ee on üldse mingi täiesti teine asi. Youtube’i otsing “fredi” õnneks aitas 🙂

Spotify

28. apr. 2021 / Sildid: ,

Super asjad

Viljar Arakas kehastub vana majanduse ettevõtjaks “Erastaja Urmas” ja uurib uue majanduse ettevõtjalt Sten Tamkivilt, kuidas ja mis reeglite järgi bittide maailmas elu käib. Kuula ja loe Edasi.org lehel.

Kristjan Lepik tegi enda substacki listi k930, et uurida maailma veidi ebatavalise nurga alt, küsida ebatavalisi küsimusi, sest sageli on nende taga päris olulised vastused. Teemadeks need mis mulle endale huvi pakuvad – tehnoloogiad, finantsturud, majandus. Liituda saad siit.

16. märts 2021 /

GENKA & DEW8 – MAJAKA

Lugu Genka ja Dew8 albumilt “Oleg”.
Lavastus: Henry Kõrvits, Siim Parisoo
Režissöör ja DOP: Siim Parisoo ja Henry Kõrvits
Montaaž ja töötlus: Siim Parisoo

7. märts 2021 / Sildid: ,

Genka ja Dew8 ühisalbum “Oleg” nüüd väljas!

– Kuulasin järjest läbi ja see on väga hea.

Peagi on möödumas kümme aastat auhinnatud albumist “Oleg Kosjugini Lugu”. Kuigi Kosjuginist pole ammu midagi kuulda olnud, pole ta ka kuhugi kadunud. Aeg on parajalt küps, et Genka riimide vahendusel taaskord oma mõtteid rahvaga jagada.

Genka rõhutab, et kuigi album kannab nime “Oleg”, pole tegemist siiski järjega aastal 2011 ilmunud teosele. “Kuna see on selline kompott, mille moodustavad minu, DEW8 ja Oleg Kosjugini erinevad stiilid, siis mõtlesime, et paneks nimeks Oleg,” seletab ta.

DEW8 hinnangul on Oleg antud triaadis siiski kõige olulisem: “Olles ka kõige suurem “ego” viib ta enda elatud elu ikkagi lausa dramaatilise naeruga ta iseenda rataste alla, mille alt välja naljalt ei tule. Visualiseerisin tema puhul väga ekstreemseid olukordi ja ilmselt kostub ka taustamuusikast kriitiline ja serva peal kõikuv vaib. Eks inimene elab välja kõige suuremad hirmud ja juhtumised, mis on muutnud, muudaksid või hakkavad muutma saatuse kurssi.”

Spotify | OSTA

14. jaan. 2021 /