Fotografiska Tallinn Podcast – Kristjan Lepik ja Rain Tamm

Fotografiska Tallinna kaasasutaja Rain Tamm ja majandusekspert Kristjan Lepik vestlesid ühe kaasaja mõjukama fotograafi Sebastião Salgado ikoonilisest näitusest „Kuld“, mis on ajalooline tagasivaade Serra Peladale. Jutuajamise inspiratsiooniks sai eeskätt tõik, mis antud ajastu maailma suurimas avatud kullakaevanduses tegelikult toimus. Kirju teemade spekter – ühiskondade iseregulatsioon, vaba majandus, riikide sekkumine ettevõtlusesse, maailma eri paikade omavahelised seosed jpm – tõi aga ikka ja jälle tagasi näituse temaatika juurde.

Spotify // Buzzsprout – siit saab tellida ka

Levila – Ta on olemas

Madis Ligema, Daniel Vaariku ja Janek Murdi podcast räägib sellest, mis juhtub, kui täiskasvanud mehed käivad nädal aega jõuluvanal sabas ja hakkavad uuesti uskuma.

Tegelikult selle saate leidmine sai alguse sellest uudisest, et Daniel Vaarik, Eero Epner ja Madis Ligema hakkavad tegema uut meediat nime all Levila. Ning vana hea lugemine Müürilehest – Valesti mõistetud jooksja – mis on Danieli kirjutatud.

30. dets. 2019 / Sildid: , , ,

Shit Day Shampoo 04.10.19

See väga hea saade. Sõitsin reedel vihmaga koolist koju, valed bussid ja muud tavapärased asjad, mis mul juhtuvad. Aga see saade vibe’is nii õigelt kuskil külmal ja pimedal Mustamäe reedeõhtusel tänaval. Ma isegi ei osanud korraks mõelda, et kellelegi või kuidas ma seda jagama peaks. Aga Mixcloud on siin. Ja toetage IDA raadiot Hooandjas.

6. okt. 2019 / Sildid: , ,

Türnpu FM 56

Kui 10 aastat tagasi tegime 12 saadet aastas, siis nüüd üle paari saate enam ei jaksa. Aga rõõm on, et tegutseme endiselt. Ka valmis lindistuste ülespanek võtab iga korraga kauem aega. Seekord napilt alla kuu. Proovisime oma kümnendal sünnipäeval vanade aegade mälestuseks teha 4-tunnist saadet, nagu alguspäevil, aga moodsad programmid ei luba nii pikalt jorutada ja meie sou lõigati kolme ja poole tunni pealt ära. Meil oli meeleolukas õhtu, loodame, et teil tuleb samuti!

27. juuni 2019 / Sildid: , , , ,